A.C.B. Uzņēmumu grupa saņem ceļu nozares Gada balvas

22.05.2017

Š.g. 19. maijā tika pasniegtas ikgadējās ceļu nozares Gada balvas par labākajiem veikumiem ceļu būvniecībā. A.C.B. Uzņēmumu grupa plūca laurus, saņemot šo balvu nominācijās par Segumu atjaunošanas un pastiprināšanas būvdarbi un Paplašinātie autoceļu būvdarbi.

Gada balvu nominācijā Segumu atjaunošanas un pastiprināšanas būvdarbi saņēma AS “A.C.B.” par objekta “Valsts galvenā autoceļa A1 Rīga (Baltezers) – Igaunijas robeža (Ainaži) posma km 89,40 – 101,36 segas rekonstrukcija”.  Trešo vietu par objektu  “Valsts galvenā autoceļa A12 Jekabpils-Rēzekne-Ludza-Krievijas robeža (Terehova) posma 106.00 -114.34 km segas rekonstrukcija” saņēma A.C.B. Uzņēmumu grupas pārstāvis SIA “Ceļi un tilti”.

Nominācijā Paplašinātie autoceļu būvdarbi Gada balvu par darbiem objektā “Valsts reģionālaā autoceļa P30 Cēsis-Vecpiebalga-Madona posma km 24,60-38,00 rekonstukcija” saņēma A.C.B. Uzņēmumu grupas pārstāvis SIA “8CBR”.

Nominācijā Tiltu būvniecība un pārbūve laurus plūca SIA “Tilts” par tilta pār Gauju Taurenē (a/c P30) atjaunošanu. Savukārt autobraucēji, balsojumā par labāko pērn remontēto autoceļa posmu, atzina Liepājas šosejas (a/c A9) posmu no Lielupes tilta līdz Apšupes pārvadam pār dzelzceļu. Gada balvu par šo darbu saņēma SIA Saldus ceļinieks. Savukārt balvu par mūža ieguldījumu saņēma bijušais VAS “Latvijas Valsts ceļi” projektu vadītājs Uldis Birzleja.

Par Gada balvas pasniegšanas vietu šoreiz tika izvēlēta SIA “Annas koku skola” un SIA “Labie koki” mītnes vieta Babītes novadā. Pēc balvu pasniegšanas, godalgoto uzņēmumu pārstāvji, kopā ar satiksmes ministru Uldi Auguli un VAS “Latvijas valsts ceļi” valdes priekšsēdētāju Jāni Langi, iestādīja skabardi, apliecinot, ka ceļu būve nav saistīta tikai ar koku nociršanu, bet arī ar koku stādīšanu un apkārtējās ainavas veidošanu.

Gada balvas uzvarētājus noteica profesionāla žūrijas komisija. Tajā strādāja bijušais 8CBR galvenais inženieris Juris Anitens, ceļu būvinženieris, Transportbūvju inženieru asociācijas valdes loceklis, SIA E.Daniševska birojs valdes loceklis Elmārs Daniševskis, Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības fakultātes dekāns, profesors Juris Smirnovs un VAS Latvijas Valsts ceļi Projektu kvalitātes audita daļas vadītājs Juris Tauriņš. Komisijā darbojās arī Lietuvas un Igaunijas Ceļu administrācijas pārstāvji Eduardas Grinaveckas un Heiti Popps.

Vērtēšana notika trīs kārtās: pirmajā kārtā tika atlasīti būvobjekti katrā no nominācijām, kas atbilst nolikuma prasībām; otrajā notika atlase, atbilstoši būvinženiera kvalitātes novērtējuma ziņojumam. Savukārt trešajā kārtā notika izvirzīto objektu apskate un vērtēšana uz vietas.

Ceļu nozares gada balvas tika pasniegtas jau septīto reizi.

Fotogrāfiju autors Renārs Koris

19._Gada-balva-kategorija-paplasinati-cela-buvdarbi-SIA-8-CBR-700x4678._3.vieta-kategorija-segas-atjaunosana-un-pastiprinasana-SIA-Celi-un-tilti-700x56012._Gada-blava-kategorija-segas-atjaunosana-un-pastirpinasana-AS-A.C.B.-700x466 24.-Celinieki-stada-dizskabardi-Annas-koku-skola-700x467 29.-Celinieki-stada-dizskabardi-Annas-koku-skola-700x466

Iepriekšējā ziņa Nākamā ziņa
Atpakaļ uz ziņām

Arhīvs