ACB uzņēmumu grupas speciālisti “Būvindustrijas lielās balvas” laureātu vidū

8.09.2015

Ceturtdien, 3.septembrī, svinīgā ceremonijā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā tika sveikti “Būvindustrijas lielās balvas” laureāti – arhitekti, inženieri, būvuzraugi un mācībspēki. Konkurss “Būvindustrijas lielā balva” norisinājās 3 kategorijās: „Mūža ieguldījums būvindustrijā”, „Gada arhitekts/inženieris” un „Gada jaunais arhitekts/inženieris”.

No A.C.B. uzņēmumu grupas tika izvirzīti nominanti visās trīs kategorijās: SIA „8 CBR” bijušais tehniskais direktors Juris Anitens un SIA „Ceļi un Tilti” būvdarbu vadītājs Vladimirs Zujs – „Mūža ieguldījums būvindustrijā”, AS „A.C.B.” projektu vadītājs Edmunds Zonbergs – „Gada arhitekts/inženieris” un SIA „Ceļi un tilti” projektu vadītājs Ivo Keišs – „Gada jaunais arhitekts/inženieris”.  

„Būvindustrijas lielo balvu” kategorijā „Mūža ieguldījums būvindustrijā” saņēma seši būvindustrijas veterāni, kuru darba stāžs pārsniedz četrdesmit un pat piecdesmit gadus, bet kuri joprojām ir aktīvi nozarē. Viņu vidū arī SIA “8 CBR” bijušais tehniskais direktors, ceļu inženieris Juris Anitens, kam Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis balvu pasniedza par ieguldījumu Latvijas ceļu būves attīstībā un apjomīgu un sarežģītu objektu vadību.

Iegūstot visvairāk balsu interneta balsojumā www.buvindustrijaslielabalva.lv, SIA „Ceļi un tilti” projektu vadītājs Ivo Keišs un SIA “8 CBR” tehniskais direktors Juris Anitens saņēma Latvijas iedzīvotāju simpātiju balvas attiecīgi kategorijās „Gada jaunais inženieris” un „Mūža ieguldījums būvindustrijā”.

„Būvindustrijas lielās balvas” žūrijas atzinība kategorijā „Gada inženieris” un speciālā balva no VAS “Latvijas Valsts autoceļi” tika piešķirta AS „A.C.B.” projektu vadītājam Edmundam Zonbergam.

Lai noskaidrotu “Būvindustrijas lielās balvas” laureātus, nozares sabiedrisko organizāciju izveidota žūrijas komisija, 30 būvindustrijas profesionāļi, izvērtēja 31 kandidātu, kurus apbalvošanai izvirzīja uzņēmumi, sabiedriskās organizācijas, pašvaldības, darba devēji, projektu pasūtītāji un privātpersonas, pamatojot, kāpēc tieši šis būvnieks ir pelnījis nozares augstāko apbalvojumu.

“Būvindustrijas lielās balvas” mērķis ir izcelt cilvēkus – nozares darbiniekus, pateicoties kuriem ir tapušas izcilas būves un izglītoti jaunie būvnieki. “Būvindustrijas lielo balvu” jau trešo gadu organizē žurnāls “Būvinženieris” un Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar citām būvindustrijas profesionālajām nevalstiskajām organizācijām.

foto-suminati-buvindustrijas-lielas-balvas-laureati_2015_7_42_1_7_42_800x600 foto-suminati-buvindustrijas-lielas-balvas-laureati_2015_8_24_2_8_24_800x600

Iepriekšējā ziņa Nākamā ziņa
Atpakaļ uz ziņām

Arhīvs