SIA “8 CBR” atzīts par labāko darba vidē balstītu mācību uzņēmumu Vidzemes reģionā

26.05.2023

Jau piekto gadu Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) organizē ceremoniju “Dari un mācies – viss tikai sācies!”, kuras laikā tiek apbalvoti uzņēmumi, kas bijuši atsaucīgi un īstenojuši darba vidē balstītas mācības un prakses, dodot iespēju profesionālo skolu audzēkņiem praktizēties reālā uzņēmumu vidē. AS “A.C.B.” grupas uzņēmumsSIA “8 CBR” saņēmis LDDK balvu kā Labākais darba vidē balstītu mācību uzņēmums Vidzemes reģionā 2022. gadā.

Iniciatīvas “Dari un mācies – viss tikai sācies!” apbalvošanas ceremonijas ietvaros uzsvērts, ka SIA “8 CBR, daloties pieredzē un zināšanās,rūpējas, lai kompetenti speciālisti būtu arī nākotnē. Novērtēts, ka uzņēmums katru gadu sniedz iespēju ievērojamam skaitam Smiltenes tehnikuma audzēkņu īstenot darba vidē balstītas mācības, apgūstot celtniecības un ceļu būves mašīnu tehniķu, automehāniķu, ceļu būvtehniķu, transportbūvju būvtehniķu un hidrobūvju būvtehniķu arodus.

“Darba tirgum ir nepieciešami kompetenti nākotnes profesionāļi. Tādēļ iespēja izglītības apguves ietvaros integrēt jaunos audzēkņus arī biznesa vidē ir nozīmīga gan pašiem studentiem, gan arī uzņēmumiem. Gadu gaitā esam pārliecinājušies, ka mūsu laika investīcijas atmaksājas – jaunie speciālisti ir labāk sagatavoti un, lai arī viņiem ir plašas iespējas, daudzi labprāt pievienojas mūsu uzņēmumam. Tāpēc saku lielu paldies ikvienam prakses vadītājam un atbalsta personālam par ieguldīto darbu. Saņemtais apbalvojums ir jūsu darba novērtējums ne vien lokālā, bet valstiskā mērogā,” norāda Kaspars Kalniņš, SIA “8 CBR” valdes priekšsēdētājs.

SIA “8 CBR” LDDK apbalvojumu saņem jau ceturto gadu – 2019., 2020. un 2021. gadā kā labākais mācību prakšu uzņēmums, bet 2022. gadā kā labākais darba vidē balstītu mācību uzņēmums Vidzemes reģionā.

SIA “8 CBR” dibināta 1959. gadā un ir viena no senākajām un lielākajām ceļu un tiltu būves sabiedrībām Latvijā. Vairāk nekā 60 gadu laikā uzkrātā pieredze un nemitīgais pilnveides process ceļu un tiltu būvniecības, kā arī rekonstrukcijas darbu izpildē, ļauj uzņēmumam sniegt plašu zināšanu klāstu un visaptverošas prakses iespējas jaunajiem nozares speciālistiem.

LDDK_fotoACBR-5

Iepriekšējais sludinājums Nākamais sludinājums
Atpakaļ uz sludinājumiem

Arhīvs